• הגעת למקום הנכון

פיתוח אב טיפוס

פיתוח אב טיפוס (Prototyping) הוא שלב חשוב בפיתוח מוצר. הוא משמש לצרכי פרזנטציה ללקוח, הדגמה למשקיעים או לבחינת תכונות המוצר. מבחינת IT goldman, פיתוח פרוטוטייפ אינו שונה מפיתוח רגיל. רק להבדיל, הדגש כאן הוא על פונקציונליות ופחות ירידה לפרטים בנוגע לאלמנטים פחות מהותיים. אנחנו מבינים אותך: המטרה היא תקציב זול וביצוע מהיר. אנחנו על זה.

אין זה סוד, לפתח אב טיפוס הוא אחד הדברים המועדפים על מתכנתינו. על ידי עיסוק בעיקר ולא בטפל אנחנו ממקדים את יכולותינו בשטח קטן והאפקט הוא גדול. אתם מוזמנים להתרשם מהדוגמאות שלנו וכן ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

מטוס

מה מייחד אותנו

אנחנו בונים את מה שאנחנו בונים בצורה אינקרמנטלית. כך הלקוח יכול להיות מעורב בשלבי ההתקדמות של הפרויקט ואף להציע שינויים תוך כדי. "זמן זה כסף" מקבל משמעות אחרת כשאתה משלם על מה שאתה מקבל נטו.

על מנת לשמור על נראות "סטנדרטית" מבלי לשלם על עיצוב, אנחנו משתמשים במערכת Bootstrap אשר ויזואלית עובדת טוב ישר מהקופסה. על מנת לחסוך בעלויות פיתוח אב טיפוס אנו משתמשים ככל הניתן בדברים מוכנים. בין אם זה ספריות של קוד פתוח, או קוד שכתבנו בעצמנו ללקוחות במהלך השנים.

טוב לדעת

בוודאי. מה שעובד עובד ואנחנו לא בעסק המצאת גלגלים מחדש. אנחנו עושים הפרדה בין פונקציונליות לנראות ולכן יכולים להלביש אדרת אחרת לאותה גברת. קראו אודות שרותי "התפירה" שלנו.

דגם ראשוני שעובד ונראה טוב כך שאפשר להציג אותו למשקיעים פוטנציאלים או ע"מ לעשות טסטים של פונקציונליות. מבחינתנו אב טיפוס זה פרויקט של תכנות נטו המבוצע בזמן פיתוח מינימלי.

מעוניין בשרות פיתוח אב טיפוס?

כל השרותים