• הגעת למקום הנכון

מובייל ואפליקציות

לא צריך לכתוב פעמיים או שלוש. אותו קוד שבו נכתב האתר שלך לדסקטופ יכול לשמש גם לאתרים מותאמים לנייד וגם לבניית אפליקציה. נשאלת השאלה מה הערך הנוסף בבניית אפליקציה? זאת כמובן בתנאי שיבוא לידי ביטוי שימוש בתכונות המכשיר כגון, מצלמה, קבצים, מצפן, מייצב, פנס, GPS וכדומה.

SPA או Single Page Application הינה טכנולוגיה של בניית אתר דינמי המורכב מדף אחד. אתר שבנוי כולו על טהרת Ajax. התקשורת הנוספת עם השרת מתבצעת מאחורי הקלעים וללא טעינת עמוד נוספת. כל זאת בצורה אסינכרונית. הדבר תורם משמעותית להרגשה של "אפליקציה" ולזמן תגובה מהיר. כמובן, הצעד הבא הינו להפוך את הכמעט אפליקציה לאפליקציה. זה מתבצע על ידי שימוש בתוכנות קימפול ו/או ב- API המשמש להידור האפליקציה.

מה מייחד אותנו

אנחנו צוות מקצועי עם ניסיון בפיתוח אפליקציות לאייפון, אנדרואיד ווינדוס. בניית אפליקציה אינה שונה מהותית מתכנות של אתר או מערכת. השפות והטכנולוגיות נושקות והדבר מאפשר לנו לעשות שימוש חוזר באותו קוד.

הידעת? אפשר להפוך כל אתר לאפליקציה בעזרת כמה לחיצות כפתור בלבד. התוצאה מרשימה, למרות שיש פה קיצורי דרך רציניים שלא מביאים לידי ביטוי את יכולות הנייטיב של המכשיר. אבל תוכל להגיד שיש לך אפליקציה.

טוב לדעת

אותן טכנולוגיות המשמשות אותנו בבניית אתרים חכמים. דהיינו: HTML, JavaScript, CSS וכמובן צד שרת אשר מבצע את העבודה הכבדה בטכנולוגיות הנפוצות של PHP או NodeJS.

זהו תהליך אשר בו ההשקעה גדולה יותר ולכן המחיר בהתאם, החל מ- 20 אלף שח ומעלה.

מעוניין בשרות מובייל ואפליקציות?

כל השרותים