• הגעת למקום הנכון

בניית אתרים

בניית אתרים על ידי מתכנת פרילנסר היא הדרך המועדפת לבנות אתר היום. הסטנדרט אצלנו הינו אתרים יפים, מהירים, מוכנים לקידום, נגישים, מותאמים לנייד וידידותיים למנהל התוכן. אנחנו פרפקציוניסטים בנוגע לאיכות הביצוע.

אנחנו משתמשים בפלטפורמה הנפוצה ביותר לבניית אתרים, וורדפרס. כמובן, שאם מדובר באתר פונקציונלי לצרכי תפעול אז אפשר לוותר על וורדפרס. זה לא יבוא על חשבון שאר הדברים, אל דאגה.

כבר לפני עשור כתבנו: (איכות הכתיבה לא השתפרה מאז)

IT goldman בונים אתרים לכל צורך, תקציב ואיכות.

אתרי וורדפרס הם הבחירה הנכונה בעבור אתר תדמית/תוכן מקצועי. אפשר לרכוש תבנית עיצוב מוכנה, או לבצע כל עיצוב שנדרש. כראוי לאתרי וורדפרס, ניתן להוסיף פונקציונליות רבות לכל אתר כגון חנות אלקטרונית, חיבור ל- API, אינטגרציות עם מערכות וכדומה.

כל האתרים שלנו הינם רספונסיביים, ומתאימים לכל דפדפן או מכשיר. בנוסף, ובהתאם לדרישת הלקוח הם גם: סטנדרטיים, נגישים, מקבלים ציון גבוה בבדיקות מהירות, מוכנים לקידום SEO, ועוד. האחסון מבוצע על שרתי החברה או בשרת ע"פ בחירת הלקוח. כמובן שניתן גם לבנות אתר/מערכת בהתאמה לצורכי פרויקט ספציפי. קראו על שרותי התכנות שלנו. הנכם מוזמנים להתרשם מתיק העבודות.

תיק עבודות בניית אתרים
בניית אתרי וורדפרס

מה מייחד אותנו

תפירה אישית למידות הלקוח ולצרכיו.

אנחנו יודעים להעניק שרות מקיף הכולל, פיתוח, עיצוב, ביצוע, ממשק משתמש UI UX, מבנה האתר, מבנה העמודים, הכנה למנועי חיפוש SEO ועוד. זה מאפשר לנו לראות את הפרויקט בצורה רחבה ואת התמונה הגדולה – גם אם הרבה פרטים קטנים מרכיבים אותה.

אנו שמים דגש על מהירות האתר.

דבר אשר חשוב לצורכי קידום האתר ושימור הגולשים. אתר איטי יגרום להם ללכת או אפילו לא להיכנס. אל דאגה: מהירות ואיכות לא חייבים לבוא על חשבון הנראות.

אנחנו מתכנתים.

בניית האתר נעשית על ידי מתכנת וורדפרס מומחה.

טוב לדעת

יש פה משהו בשאלה הזאת, אבל איכות העבודה שלנו תמיד מאתגרת אותנו ואנחנו שואפים לשלמות בכל משימה אשר נופלת בחלקנו.

החל מכמה אלפים ועד כמה עשרות אלפים. תלוי בגודל ובצרכים. אין הפתעות המחיר ידוע מראש, ובמקרה שלנו, גם איכות התוצאה.

בוודאי, ולמעשה זהו עצם העניין. אנחנו בונים אתרים חכמים.

כן, זה כמו אתר רגיל רק עם אפשרות לסליקה. יש מערכות מוכנות כגון WooCommerce אשר אנו בונים על גבי וורדפרס וחוסכים חלק ניכר מהליך העבודה, אך כמובן שנדרשות התאמות ופיתוח נוספים, ואנחנו כאן בשביל זה.

מעוניין בשרות בניית אתרים?

כל השרותים